Tomas Linger – výrobce ručně šitých kožených peněženek!

morris

Najít na trhu kvalitní a originální peněženku nemusí být vůbec jednoduché dokonce ani v případě, že hledáte ve značkových obchodech, u kterých očekáváte kvalitu a originalitu provedení. Peněženky jsou v posledních letech stále důležitějším módním doplňkem a jejich design je velmi důležitý. Jestliže nemůžete najít peněženku, která by vás ohromila kvalitou využitého materiálu a zpracováním, zkuste se podívat na značku Tomas Linger. Tomas Linger je výrobcem ručně šitých peněženek z nejkvalitnějších kožených materiálů.

Žádné stroje

Když ruční výroba, tak od začátku dokonce. Tomas Linger k výrobě peněženek nevyužívá žádné stroje. Jedná se o výrobu za pomoci klasického nářadí a ručního šití. Každý vyrobený kus je originálem. Ručně šité kožené peněženky jsou nabízeny v mnoha variacích provedení, v různých velikostech, v různých designech a za pomoci různých materiálů. Základním druhem je výběrová hovězí kůže, ale dají se vyrobit i peněženky z bizoní kůže a dalších poměrně unikátních materiálů. všechny materiály pro výrobu jsou vždy 100% přírodního původu. Díky tomu mají mnohem delší životnost než peněženky z umělých kůží. Navíc u umělých kůží jde vždy i na pohled poznat, že se jedná o imitaci přírodního materiálu. Peněženky z pravé kůže vždy rozeznáte.

outdoor-penezenka-kuze-8

Kromě peněženek i další doplňky

Kožené peněženky jsou hlavní a nejvíce zastoupenou kategorií v nabídce produktů značky Tomas Linger. V základní nabídce naleznete několik desítek modelů a variací peněženek, ale Tomas Linger nabízí také zakázkovou výrobu podle přání zákazníka. Vy sami si navrhnete vlastní styl peněženky, kterou si necháte ušít. Vybrat si můžete velikost, materiál i provedení. Na hotový model může být pak vyražen třeba váš osobní harmonogram. Budete tak mít zcela originální model, který u nikoho jiného nenajdete. Kromě peněženek ale najdete v nabídce také kožená pouzdra na iPhone, na tablety, obaly na knihy, diáře, tašky a mnoho dalších kvalitních kožených výrobků.

 

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.