Super stylové dárky pro holky a slečny

Styl a móda jsou pro téměř každou ženu a slečnu velmi důležitým aspektem. Asi nikoho tudíž nepřekvapí, že mají radost z dárků, které jsou trendy a dělají je krásnými. Žádná nepohrdne hezkou kabelkou nebo luxusní sadou na malování. Je jenom potřeba správně vybrat vzhledem k věku, osobnosti a vkusu dané ženy.

Mladé slečny

Je velmi důležité věnovat pozornost právě věku. Opravdu špatným dárkem pro holky je například těžkopádný parfém, který sice dlouho vydrží, ale nikdo o to, vzhledem k jeho vůni nestojí. Těžké parfémy a vůně si mohou dovolit pouze starší a vyzrálé dámy. Naopak to ovšem bývá s líčením. Slečny mladšího data narozené si rády pohrají se svým makeupem. Dají si více záležet na prokreslení očí, zatímco starší dámy už spoléhají spíše většinou jen na výraznější rtěnku. K vhodným dárkům k 18. narozeninám pro mladé slečny ovšem mohou patřit například stylové kabátky nebo ze sféry služeb například poukaz k profesionální kadeřnici nebo manikérce.

Ženy ve středním věku

Jestli patříte do této skupiny, možná že občas také potřebujete vybrat nějaké vhodné dárky pro kamarádku. Stylové dárky pro ženu ve věku kolem čtyřicítky jsou trochu jiného ražení, než pro mladou náctiletou dívku. Ženy se mají již vytříbený styl a vkus přesně padnoucí na jejich osobu a nejsou tolik ovlivňovány aktuálními trendy. Sázejí spíše na praktičnost a nadčasový design. Proto nepohrdnou elegantní prostornou kabelkou nebo zajímavým šálem.

Je ovšem nutné dárky co nejvíce individualizovat potřebám a vkusu konkrétní osoby. Těžko se radí obecně, pokud se například styl ženy úplně liší od většiny ostatních.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.