Ruce, které budou finální tečkou na vašem vzhledu

Móda není jenom o úžasném a trendovém oblečení. Je to také o doplňcích. Kabelky, boty, šperky, ale také skvělý účes nebo ruce s manikúrou, která váš celkový vzhled doladí k dokonalosti. Jak ale dosáhnout takové manikúry, když vám vaše nehty neumožňují s nimi cokoli rozumného provést? Nikdy nedorostou do požadované délky, lámou se a celkově nevypadají tak, jak byste si představovaly? Můžete zvolit jinou strategii, na vlastní nehty se vykašlat a zakrýt je novými umělými nehty v podobě gelových pazourků.

Jsou v podstatě dvě možnosti, jak můžete přijít k úžasným gelovým nehtům, které vám bude každá žena závidět. Tou první možností je zajít si někam do salonu, kde tuto službu poskytují. Je ale potřeba počítat s tím, že kromě primární návštěvy, za kterou vysolíte nemalou částku a při které vám manikérka nehtíky udělá, budete muset tento salon navštěvovat také pokaždé, když se vám s nehty cokoli stane a také při pravidelných obnovovacích návštěvách, které jsou zapotřebí, jak vám odrůstají nehty pod těmi gelovými.

Druhou možností je pořízení vlastního nehtového studia domů. Potřebné pomůcky se dají zakoupit jako celá sada pro základní použití, vytvarování a samozřejmě také zdobení nehtů. S podobnou sadou máte možnosti kdykoli nehty doma opravovat, sama si je vytvořit podle svých představ. Neplatíte za pravidelnou údržbu, protože si všechno děláte z pohodlí domova. Navíc si vlastně můžete sama postupně dokupovat další pomůcky, podle toho, jak se budete v tvorbě gelových nehtů zdokonalovat.

Mezi základní pomůcky, které si takto můžete pořídit, samozřejmě patří uv gely na nehty, uv lampa pro vytvrzení nehtů, pilníky, leštičky, štětečky, šablony, kopýtka a další. Pokud si ale pořídíte některou ze základních sad, máte všechny potřebné komponenty v jednom balení a nemusíte přemýšlet, jestli máte všechno.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.