Nehtíky profesionálně nazdobené

Také jste se někdy zasněně dívaly na fotografie gelových nehtů a říkaly si, kdybyste jenom mohly mít také tak nádherně nadělanou manikúru? Vždyť můžete. Není problém se podobnými nehtíky chlubit také.

Standardně se sice na nehtovou modeláž chodí do nehtových salonů a k manikérkám, ovšem v rámci úsporných trendů, které panují si nejedna slečna či žena už také spočítala, že se jí vyplatí nehtíky zpracovat sama v pohodlí svého domova. Není to zase tak těžké, jen to vyžaduje trochu praxe a odvahu se do toho pustit. Vše, co k tomu potřebujete, se dá jednoduše koupit a to ani ne příliš draho. Pokud bychom vzali, že k manikérce musíte zhruba jednou do měsíce nechat si gelové nehty upravit podle toho, jak vám dorůstají vaše vlastní nehty a za každé sezení se platí, není vlastnictví potřebného vybavení doma tak špatný nápad.

Gelové nehty doma

Sady pro tvorbu gelových nehtů se dají koupit od těch nejjednodušších, které obsahují jen pár základních věcí, až po ty vychytanější, které už mají k dispozici i další potřeby pro zdobení nehtů.

Gelové nehty jsou dnes hodně trendy a vidět se dají skoro na každé mladé slečně nebo ženě. Jsou dokonce i relativně praktické v porovnání s jiným typem umělých nehtů. Jsou totiž měkké a pružné, takže toho více vydrží. Samozřejmě byste s nimi ovšem neměly třeba rýt nebo jinak extrémně manuálně pracovat. Běžné lehké domácí práce a klasické každodenní fungování zvládnou. Jen je třeba je přibližně jednou za měsíc vždy opravit, aby odpovídaly stavu vašich vlastních nehtů, které neustále pod nimi rostou.

Možností zdobení je obrovské množství. Pokud si najdete nějaké ty galerie, budete překvapené, na kolik způsobů se dají nehty z gelu nazdobit. Už jen vyznat se ve veškerém zdobicím náčiní může být poměrně složité.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.